Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najelszpy Priw Na Świecie:Newgamemt2


gucioasfjasklfn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto Publikacja Serwera NewGameMt2.Zapraszam

 

http://img.webme.com/pic/n/newgamesmt2/12164803262101664170787.jpg

 

 

parametry.png

 

16365224.png

Dobry

 

15164974.png

Dobry

 

95185475.png

5mb/s

 

 

linkif.png

 

74212152.png

To jest ukryta treść, proszę

62391048.png

To jest ukryta treść, proszę

16496777.png

To jest ukryta treść, proszę

63324297.png

To jest ukryta treść, proszę

13904615.png

To jest ukryta treść, proszę

71187513.png

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

infoou.png

 

46662198.png

Pozniej dodam

 

87618246.png

Eq podstawowe +9 i kasa[/img]

45855723.png

Niema,

 

46662198.png

Dodam jeszcze dziś

 

37163598.png

AZ 1000%

 

20442841.png

AZ 1000%

 

26574673.png

1000%

 

W Święta Do 5000%

 

81150955.png

dodam potem

 

Jinoo.png

 

 

 

godziny.png

 

poniedzialek.png

jak Ga będzie na Hamachi

 

wtorek.png

jak Ga będzie na Hamachi

 

sroda.png

jak Ga będzie na Hamachi

 

czwartek.png

jak Ga będzie na Hamachi

 

piatek.png

jak Ga będzie na Hamachi

 

sobota.png

Od Rana

 

niedziela.png

Od Rana

 

teamb.png

 

[GM]Ziom

 

[GM]Gutek

 

[GM]Specto

 

[GM]Ty Tez możesz zostać GM napisz do mnie 28057245

 

SIECI SERWERA NewGameMt2:

 

newgamemt2

 

newgamemt2-1

 

newgamemt2-2

 

newgamemt2-3

 

 

Cały Team nie Cierpi Monia ponieważ: Bije new graczy,utrudnia grę,ma downa,nie panuje nad emocjami, jest nie do wytrzymania,Proszę o wyrzucanie jej z serwerówi Niedawania gm bo wszystkich zbanuje ona .

Daj + to Nie kosztuje

Daj + to niekosztuje

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...